GSM intercom, dveroví vrátnik GDI - GSMsystem.sk -ovladanie, správa cez GSM, Wifi, otváranie brán mobilom, otvaranie brán prezvonením

GSM, WiFi intercom - video vrátnik

GSM intercom (MOMENTALNE NEDOSTUPNÉ)

Cena:280.00EUR


 GSM interkom je zariadenie pomocou ktorého ste doma aj keď nie ste. Ako to? Funguje ako klasicky zvonček s telefónom. Niekto Vám zazvoní pred bránkou, zariadenie zavolá na prednastavené čísla v poradí akom su navolené, nasledne po prijatí hovoru, možete rozprávať s niekym kto stojí pred bránkou alebo pomocou klávesnice otvoriť bránku, bránu, elektricky zámok.

 

Kriminalita po celom svete z roka na rok rastie, je dôležité máť zavedený systém zabezpečenia, ktorý sa zastaví prípadné votrelca alebo zločinca od chcú získať prístup k vašej nehnuteľnosti z akéhokoľvek dôvodu. Každý bezpečnostný systém, vrátane automatických brán / garáž, ktoré pracujú s M zvončeka a riadenie prístupu, je tiež skvelý spôsob, ako ušetriť na poistné. Dôvodom je to, že poisťovne vám vidieť, ako oveľa nižšie riziko, pretože bezpečnostné opatrenia, ktoré ste nasnímali, a bude preto ponúknuť nižšie platby. Bezpečnostný systém možno tiež pridať veľkú hodnotu vášho domova a tiež vám pomôžu predať váš domov rýchlejšie, pretože mnoho ľudí, ktorí hľadajú domov pre rodinu sa bude snažiť nájsť niečo dobrého oblasti, ktorá má vysokú bezpečnosť a váš domov bude radí vysoko na zozname.

 

 

GSM zvonček vyzerá ako každý iný komunikačnom systéme, môžete nájsť na dome. Keď volajúci stlačí GSM zvonček, zazvoní mobilný telefón rezidenta prostredníctvom siete GSM / UMTS. Návštevník si môže pohovoriť s bydliskom cez malé intercom rozhranie. Pomocou GSM intercomu otvorite elektricky zámok dverí a brám napísanim hesla na klávesníci  mobilného telefónu.

 

Toto zariadenie Vám poskytne 

GSM telefón a Access Control System Intercom System poskytuje národom pokoj, ktorý prichádza z vedomia, keď je niekto pri dverách / automatické brány, keď nie ste doma. Pre príklady, užívatelia nájsť praktické každodenné úžitok rovnako ako jeho deti prichádzajú domov zo školy nečakane skoro, napríklad si môžete pustiť, bez toho aby museli ponáhľať domov a otvorila dvere. Napríklad v prípade, že kuriérske služby príde s dodávkou, ktorá musí byť podpísaná na, keď nie ste doma, priame hlasové pripojenie k kuriérskou dodávky detaily pokyny, ako sú inam dodať do alebo iný deň, kedy budete určite tu. Nie je potrebné, aby si ujsť dodanie len preto, že nie ste doma.

 

Jeden z regionálnych orgánov v oblasti zdravia v Európe je prínosom GSM Doorbell ako spôsob, ako umožniť sestry rýchlejšie reagovať na volanie z domova pacientov, bez najprv museli ísť na centrálny kľúč držanie depa zbierať predné dvere kľúčom. V tejto štúdii, keď sestra príde na predné dvere pacienta a stlačí GSM zvonček, volanie je urobený regionálne call centra, a GSM telefón a Access Control Systemoperátor bude môcť otvoriť dvere. Tento prístup šetrí významný čas v reakcii na núdzové volanie z pacientov domu viazané.

 

Vylepšite svoju bezpečnosť tým, že prenájmy cudzinec pricestovať un-pozval do svojho domu alebo podnikania a myslím, že nikto je k dispozícii, pretože oni by mali tušenie, kde ste záznamník na volanie z a predpokladám, že sú in, ale nie sú vidieť. Tým sa zabráni vlámaniu v prípade návštevníka identifikačný ste boli skutočností, ktoré ste neodpovedal systém interkom

 

Už nech návštevníci si uvedomiť, že ste mimo, alebo preč, zakaždým, keď je stlačené tlačidlo interkom volania na Váš mobilný telefón. V prípade, že návštevník si vyžaduje prístup k vašej nehnuteľnosti, keď tam nie sú, otváranie dverí alebo brány je jednoduchá záležitosť uvedenie v rade do telefónov telefónu.

 

GSM telefón a Access Control System www fungovať aj ako GSM Access Control, kde je jednoduché zariadenie, a to tiež môže byť namontované žiadne automatické brány, závory alebo elektrického systému garážových brán v čase inštalácie, alebo môže byť pridaný k neskoršiemu dátumu. Táto kontrola prístupu jednotka pracuje volaním jednotku mobilného telefónu, akonáhle sa pripojíte k jednotke sa automaticky zavesí a otvorený, čo je pripojený. Ako jednotka nikdy odpovie, že nebude stáť ani halier na telefóne

 

Tento GSM brána správcu alebo GSM garáž otvárač je veľmi bezpečný, ako to bude otvárať iba auto vráta / prekážky týchto čísel naprogramovaných do neho. Nikdy čakať na robotníkov alebo dodávok, zavolať na automatické pohony brán / garáž a otvoriť odkiaľkoľvek na svete, nie je žiadna vzdialenosť, ako ďaleko systém funguje.

 

Tieto systémy kontroly prístupu odstrániť potrebu pre drahé kľúčového fobs v tom, že mobilné telefóny "Caller ID" je kľúč. Iba používané čísla môžete otvoriť auto bránu alebo dvere a nejaké neznáme volajúci budú ignorované. 

Keď hospodár je doma a nepotrebuje mobilné funkcie, GSM, GSM zvonček môže byť prepnutý do normálneho režimu zvonček s jediným stlačením kľúča.

 

 navrhnúť GSM interkom s iným renomovaným interkomom na trhu, ako00 series hlásiče, . Nemusíte meniť existujúce hlásič. Stačí pripojiť dva vodiče z jednotky GSM do jednotky a vaše existujúce intercom bude fungovať ako obvykle s pridaním novej funkcie GSM spojenie.

 

 jednotka tiež môže fungovať ako jednoduchý alarm systém, kde majú 2 alarm vstup, ktorý je možné pripojiť k vonkajšej sirény v blízkosti vášho automatické brány / garáž alebo snímačom pohybu, dverové a okenné snímače a ak akéhokoľvek votrelca, bude alarm systém spustil externé sirény a bzučiaky potom rozoslal textové správy SMS až 3 mobilné telefónne čísla, okamžite upozorní vás neoprávnená osoba vstúpiť do budovy.